na kosmetiku s dítětem

KOSMETIKA/EPILACE je již dostupná - přijďte i s dítětem. Zvládme to :)

Mám dvě děti (nar. 4/2012 a 5/2014) - mám tedy víc než v živé paměti, jaký problém je, najít si čas na zkrášlovací procesy, když máte jedno a více dětí. Proto vám přináším tuto exkluzivní nabídku.

V salonku mám stolek, židličky, pastelky, pár hraček. Můžete si vzít své děti sebou. Jakékoliv formy zabavení, které víte, že fungují, jsou vítány. Pokud vám nebude vadit poslouchat u ošetření Bořka Stavitele, či Sofii První, mně už vůbec ne - všechny díly jsem už nejspíš viděla...

Pokud máte miminko a víte, že má celkem pravidelný interval na spaní, můžeme ho zaparkovat přímo v salonku v bezpečí a na doslech. Můžete ho zde v klidu nakojit a přebalit. Pokud vám dítě usne v autě, můžete zaparkovat přímo pod oknem salonku a přes chůvičku (a mým pohledem z okna) mít vše pod kontrolou. Záleží jen na vás.

Ošetření proběhne dle vašeho přání a toho, co nám děti dovolí. Třeba maska vám může eventuálně působit vsedě. S nespícími dětmi asi nečekejte extra relax, protože budeme nejspíš hodnotit nakreslené princezny a traktory, ale účel bude splněn a vy se zase budete cítit "jako člověk". Já budu pracovat rychle a precizně a zvládme to.

Mám 100% pochopení pro maminky s nedostatkem času na sebe. Přijďte a já udělám maximum, abyste byla spokojená!  jf

Kontakt

Kosmetika Jana Fučíková Žerotínova 99, Brandýs nad Orlicí +420 602 275 217 fucikova-jana@seznam.cz