Ruce jako v bavlnce

Mým názorem vždy bylo, že neodlučitelnou součástí obličeje je dekolt a ramena. Postupem času zjišťuji, že dojem začíná už od konečků prstů…

 

Krásné ruce. Gesty podtrhují slova, dotykem sdělují beze slov...

 

Třífázové ošetření, díky kterému budete mít pokožku rukou svěží a jemnou na dotek. Zmizí pnutí, svědění, ale i prasklinky způsobené vrstvením odumřelé staré kůže.

Příjemná lehká masáž působí relaxačně, potlačuje svalovou a nervovou únavu, zlepšuje krevní oběh a regeneruje pokožku.

Krok 1 Změkčující krém na ruce se směsí přírodních zvlhčujících látek, včelím voskem a minerálními oleji. Připraví pokožku na následné kroky vedoucí k odstranění odumřelých kožních buněk.

Krok 2 Peelingový krém, který pokožku vyčistí a vyhladí. Zjemňuje drsné a vysušené ruce. Výsledkem je vláčná pokožka se zdravějším vzhledem. Jako po manikúře vypadá i kůžička nehtového lůžka.

Krok 3 Závěrečný krém na ruce působí jako neviditelná rukavice působící jako ochranný štít proti vysychání pleti a tvorbě šupin. Posiluje povrchový film na kůži tvořený lipidy a zlepšuje tak hydrataci.
 

Můžete se těšit na mladý a elegantní vzhled vašich rukou.

Doba trvání samostatného ošetření: 15 minut, cena viz ceník.
Pokud je péče o ruce zahrnuta v kosmetickém ošetření, je prováděna během působení masky. U vybraných ošetření je tato kúra poskytována jako dáreček, tedy zdarma.

Kontakt

Kosmetika Jana Fučíková Žerotínova 99, Brandýs nad Orlicí +420 602 275 217 fucikova-jana@seznam.cz