Milé klientky, milí klienti,

přicházíte na web, kde se dočtete o kosmetických službách, které poskytuji v Salonu zdraví a krásy U Štěpánky v Ústí nad Orlicí.

Kosmetice se věnuji od roku 2010, kdy jsem začala pracovat ve farmaceutické firmě, která vyrábí kyselinu hyaluronovou (látka zamezující vzniku vrásek s velmi širokým využitím i ve farmacii). Brzy poté jsem si k vysokoškolskému doplnila vzdělání odborné, potřebné k provozování kosmetických služeb. Nyní jsem na rodičovské dovolené a v salonku pracuji jednou týdně - každé pondělí.

Ošetření PAYOT - kosmetika s relaxačními rituály.

Postup ošetření obecně zahrnuje odlíčení a očištění pleti, tonizaci, peeling, hloubkové čištění dle stavu pleti, modeláž obličeje pomocí masáže, speciální masku dle typu ošetření, rozjasnění a závěrečnou péči.

Součástí péče je uvolňující masáž šíje, ramen a paží. Postarám se i o namáhanou pokožku vašich rukou.

V kombinaci s přípravky obsahující minerály a rostlinné výtažky bude vaše pleť projasněná, zpevněná, hydratovaná a zbavená nepříjemných pocitů pálení, pnutí a zánětlivých procesů. Pleť můžete udržovat v dobré kondici tím, že budete používat stejnou péči i doma. V salonu vám s výběrem ráda pomůžu.

Epilace LYCON - není to bezbolestné, ale rozhodně to bolí méně než běžné pásky či cukrová pasta.

Vosky jsou charakteristické svou krémovou texturou. Jsou ideální na epilaci citlivých oblastí jako obličej, podpaží či třísla, až po epilaci brazilskou. Oxid titaničitý redukuje zarudnutí pokožky a její potenciální iritaci.

Jako jediný na českém truhu se vosk LYCON aplikuje na olejem ošetřenou pokožku, čímž se stává epilace méně bolestivou a je v hodný i pro klienty s citlivou pletí. Sérum proti zarůstání chloupků v kombinaci s pravidelným peelingem výrazně pomáhá ve fázi, kdy chloupky opět dorůstají. Vosky Lycon jsou efektivní na chloupcích již od 2mm - nemusíte tedy dlouho čekat, než lze epilaci provést.

Vosk LYCON zvítězil na British Awards 2014, 2015 v kategorii epilačních přípravků. Oblíbenosti se těší např. u Victorie Backham či Sienny Miller aj.

Výživové poradenství

V salonku si můžete nechat poradit, jak správně nastavit stravovací návyky, abyste se báječně cítili i vypadali. Veškeré informace vám poskytne Štěpánka Procházková, akreditovaný výživový poradce.

Stručné info u mě na webu zde

Rády vás přivítáme v přátelské a zároveň profesionální atmosféře Salonu zdraví a krásy U Štěpánky.

jf

"Když vás něco baví, děláte to rádi.
Když něco děláte rádi, děláte to často.
Když něco děláte často, děláte to dobře.
Když něco děláte dobře, jste úspěšní.
Když jste úspěšní, baví vás to."
Christy Waltron

 

 

 

Kontakt

Kosmetika Jana Fučíková Žerotínova 99, Brandýs nad Orlicí +420 602 275 217 fucikova-jana@seznam.cz