E-book Obličejová gymnastika

Značka PAYOT vznikla díky mimořádné vizi výjimečné ženy Nadi Payot. V roce 1913 se jako první žena své generace stala lékařkou a záhy se rozhodla vložit svůj um a odborné lékařské znalosti do služeb ženské krásy.

Díky přátelství s baletní hvězdou Annou Pavlovovou pochopila, že péči o pleť je třeba věnovat mimořádnou pozornost. Jestliže si lidské tělo může díky cvičení uchovat pružnost a svěžest, proč by totéž nemohlo platit i o obličeji? Jako jedna z prvních pochopila, že žena je krásná, pokud se dobře cítí ve svém těle. Vytvořila obličejovou gymnastiku působící léčebně a zároveň preventivně.

Krátká prezentace PAYOT obličejové gymnastiky zde.

Pokud máte zájem dozvědět se o obličejové gymnastice více, napište si o můj e-book. jf

P. S. Napsat tento eBook mě stálo hodně úsilí. Respektujte prosím, že tento materiál je informačním produktem, a jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám bez mého souhlasu je zakázáno a je porušením autorského zákona, které může být stíháno. Pokud se vám můj eBook líbí a chcete jej sdílet s ostatními, mám velkou radost. Sdílejte jej tak, že pošlete ostatním odkaz na mé stránky www.kosmetikajanafucikova.webnode.cz, kde je možné si o něj zdarma říct.

Zároveň upozorňuji, že veškeré informace obsažené v tomto eBooku jsou postaveny na mých znalostech a zkušenostech, a jakékoli úspěchy či neúspěchy plynoucí z toho, jaktyto poznatky využijete vy, jsou plně ve vašich rukách. Děkuji za pochopení a respektování tohoto sdělení.

 

Zaslat e-book Obličejová gymnastika

Kontakt

Kosmetika Jana Fučíková Žerotínova 99, Brandýs nad Orlicí +420 602 275 217 fucikova-jana@seznam.cz